+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Obchodní podmínky

Tyto všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží a služeb mezi společností SLUSNY – SkillAddicts s.r.o. (dále jen “prodávající”) a spotřebiteli (dále jen “kupující”). Kupující by se měl seznámit s všeobecnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem ještě před objednáním zboží.

PRODÁVAJÍCÍ

Obchod SLUSNY Yoyo Shop, provozovatelem je SkillAddicts s.r.o. , IČO 09227393, se sídlem Budečská 39, Praha 2, 120 00, zapsán u Magistrátu města Prahy, plátce DPH.

KUPUJÍCÍ

Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem.

Kupující při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny na nákupních dokladech.

SYSTÉM OBJEDNÁVÁNÍ

Objednávka zboží vzniká dokončením elektronické objednávky v eshopu, telefonicky nebo emailem.

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové prodejny SLUSNY Yoyo Shop jsou závazné.

Podáním objednávky Kupující potvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, a že s nimi souhlasí.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení objednávky. Kupující má právo zrušit objednávku bez udání důvodu před jejím potvrzením či odesláním.

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část.

DODACÍ PODMÍNKY

Při dodání zakoupeného zboží se prodávající zavazuje vystavit doklad se všemi potřebnými náležitostmi účetního dokladu.

Zboží skladem prodávající připraví k expedici nejpozději do 48 hodin po přijetí elektronické objednávky.

V případě platby převodem, je prodávající povinen vystavit doklad na sjednanou částku a poslat ji elektronickou formou kupujícímu.

V případě neuhrazení této částky kupujícím v době splatnosti (nepřipsání částky na účet prodávajícího v den splatnosti + 3 pracovní dny) bude objednávka automaticky stornována.

Místem doručení zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v elektronické objednávce.

CENÍK POŠTOVNÉHO

Všechny způsoby doručení a jejich ceny najdete v sekci Doprava.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Hotově při osobním odběru nebo doručení na dobírku.

Platební kartou při osobním odběru, doručení na dobírku nebo objednání online.

Bankovním převodem na účet při objednání online.

Platební službou PayPal nebo GoPay při objednání online.

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má právo do 14 dnů odstoupit od smlouvy a zboží vrátit bez udání důvodu. Je však nutné splnit níže uvedené podmínky.

Nepoškozené zboží vrátit v původním obalu, kompletní, včetně příslušenství a všech poskytnutých dokladů a případných dárků obdržených s produktem.

Zboží doručit na adresu SLUSNY – Jakub Kroutil, Budečská 39, Praha 2, 12000.

V případě vrácení poškozeného nebo nekompletního zboží, bude vrácena kupní cena ponížena o adekvátní část.

Pokud bude zboží vráceno na dobírku, nebude převzato.

Prodávající se zavazuje kupujícímu vrátit zaplacenou kupní cenu nejpozději 30 dnů od odstoupení na bankovní účet, který kupující uvede.

BEZPEČNOST A OCHRANA SOUKROMÍ

Prodávající je povinen nakládat s osobními údaji kupujících ve smyslu příslušných ustanovení zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů.

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícího se objednaného zboží (sdělení jména a adresy dodání).

Kupující je povinen neprodleně oznámit poskytovateli jakékoli změny svých identifikačních, fakturačních a kontaktních údajů, které by mohly mít vliv na plnění kupní smlouvy.

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ K EVIDENCI TRŽEB

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 12.10.2017. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky včetně cen za dopravu bez předchozího upozornění.

EUREuro