Axolotl Metal

1159

Axolotl Metal

1159

  • Nereponzivní
  • Kovová verze yoya Axolotl
  • DNA fingerspin hub
  • Delší Sleeper time
  • Center Trac C ložisko
Katalogové číslo: YYF-AXOLOTL-METAL Kategorie: , ,

Představujeme Axolotl Metal, pokročilou verzi řady Axolotl vytvořenou mistryní světové ženské divize a mexickou národní šampionkou Betty Gallegos! Tato kovová verze má stejný tvar a design jako Axolotl, ale nyní poskytuje možnost profi triků díky neresponzivnímu nastavení. Díky kovovému materiálu je snažší udělat jakékoliv kombo. Co se týče Sleeperu, tak s kovovou verzí se nám podařilo zvládnout dvojnásobný čas než s plastovou verzí.

Stejně jako plastový Axolotl, i Axolotl Metal má fingerspin hub a dá se s ním jednoduše zvládnout trik DNA. Je perfektní volbou pro yoyery, kteří začínali s plastovým Axolotlem nebo yoyem Arrow a nyní hledají pokročilejší yoyo. Axolotl Metal má totiž téměr totožný tvar jako zmiňovaná yoya a vaše ruka tak nebude mít problém si navyknout na toto nové yoyo, protože tvary tohoto yoya už dobře zná.

Další informace

Váha 0.06617 kg
Barva

, ,

Kategorie

Úrověň

Výrobce

Materiál

Product

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Axolotl Metal“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte dotaz k tomuto produktu?


Zákazník
simon
16/03/2024

je lepsi dna nebo axolotl metal

Avatar photo
SLUSNY
25/03/2024

Ahoj Simone, obě yoya jsou v něčem trochu jiné. Mě osobně vyhovuje víc Axolotl Metal, jeho tvar mi sedne lépe do ruky a víc se mi líbí. Někomu ale může sednout víc DNA, je to o osobní preferenci 🙂
-Bubi

 
Mohlo by se Vám líbit...