Fulvia

Vyprodáno

Fulvia

Fulvia je nové plastové yoyo od kanadské značky Luftverk. Jde o mimořádně smooth yoyo, které sedne naprosto každému. Poměr cena / výkon tohoto yoya je naprosto famózní. Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat pár kusů yoya Fulvia na náš shop.

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Katalogové číslo: LUFTVERK-FULVIA Kategorie: , , ,

Fulvia je nový plasťák od známé značky Lufrverk, kterou vede sympatickej yoyer Jeffrey Pang. Možná si pamatujete yoya jako Skyva nebo Evora. Výrobě každého modelu Jeffrey věnuje několik měsíců, v případě Fulvii jsou tomu dokonce dva roky. Jedná se tedy o yoyo promyšlenéu do posledního detailu.

Fulvia je vyrobena novou metodou “Injection Machined”, což znamená, že kombinuje dva různé druhy výroby plastového yoya. Chce se co nejvíce přiblížit legendárním plasťákům od značky YoyoJam. Jeffrey ale zárově chce následovat moderní trendy výroby, aby yoyo jelo dokonale čistě a to se mu rozhodně povedlo.

Pokud Vás zájímá více podrobných informací ohledně yoya Fulvia, doporučujeme rozkliknout stránky Luftverku, kde Jeffrey dopodrobna popisuje každý krok celého procesu výroby.

Další informace

Váha 0.0667 kg
Barva

, ,

Úrověň

Výrobce

Materiál

Kategorie
Product

Šířka

Průměr (mm)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Fulvia“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte dotaz k tomuto produktu?


 
Mohlo by se Vám líbit...