Skill Addicts Bimetal

1359

Skill Addicts Bimetal

1359

  • Neresponzivní yoyo s moderním tvarem
  • Extrémně dlouhý Spin time
  • Fingerspin hub pro triky na prstu
  • Zátěžové kroužky z nerezové oceli
  • Náhradní stringy jako součást balení
  • Náhradní ložisko také v balení
  • Odolné kovové tělo
Katalogové číslo: SA-BIMETAL Kategorie: , , ,

“Skill Addicts Bimetal” je vlajková loď značky Skill Addicts. Tento bimetal je vhodný pro pokročilé yoyery, protože se jedná o neresponzivní yoyo (vyžaduje “Bind”, aby se vrátil zpět do ruky). Dodává se s náhradními stringy na yoyo, náhradním konkávním kuličkovým ložiskem a sadou samolepek Skill Addicts.

Toto yoyo má vše, co by moderní vysoce výkonné yoyo mělo mít. Má CNC upravené hliníkové tělo se zátěžovými kroužky z nerezové oceli. Ty poskytují lepší rozložení hmotnosti pro vyšší stabilitu při vašich nejobtížnějších combech a yoyo tricích. Prémiové konkávní kuličkové ložisko zajistí, že se vaše yoyo bude točit hladce a navždy. Vashek Kroutil s tímto yoyem naměřil Sleeper 7min 20sec. “Skill Addicts Bimetal” má i Fingerspin hub, díky kterému je jedním z nejlepších yoyí pro fingergrind triky.

To vše za revoluční cenu 1359 Kč !

Cílem Skill Addicts bylo navrhnout dokonalé moderní yoyo s nejvyšším možným výkonem a za na nás se to povedlo na jedničku.

Skill Addicts je mobilní aplikace, ve které se naučíte nové dovednosti a triky. Hrajte, učte se, sdílejte, hodnoťte ostatní a získejte skutečné odměny! Najdete zde tutoriály na yoyo, spin top, footbag a další.

Další informace

Váha 0.064 kg
Barva

, ,

Kategorie

Úrověň

Materiál

Product

Styl

Šířka

Průměr (mm)

Váha

Výrobce

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Skill Addicts Bimetal“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte dotaz k tomuto produktu?


 
Mohlo by se Vám líbit...