YYF pad – úzký (2ks)

40

YYF pad – úzký (2ks)

40

  • Silikonové pady od Yoyofactory jsou nejpoužívanější návratový systém v dnešní době. Fungují výborně, yoyo málo brzdí přitom zaručují velmi dobrou návratovost přes bind a vydrží několik měsíců.Velkou výhodou je velmi snadná výměna, starý pad stačí z yoya vyndat a nový nalepit jako nálepku. Cena je za 2 kusy!
Katalogové číslo: YYF-PAD-THIN-1 Kategorie: ,

Úzké pady pasují do téměř všech yoyí od Yoyofactory a ostatních výrobců.

Vlastnosti padů se liší v závislosti na barvě:

Bílé pady:
Jde o standardní YYF pady, které najdete téměř ve všech YoyoFactory yoyích již od rozbalení. Jde zkrátka o universální pady, které se hodí na všechny typy a styly yoyování.

Červené pady:
Jde o soutěžní pady, velum rychle se totiž zajedou a dostanou se take do optimální návratovosti. O to rychleji je pam ale potřeba je vyměnit, jejich životnost nevydrží tak dlouho. Jde zkrátka o závodní pady, během několika minut se “zahřejí” a můžete v klidu na soutěžní freestyle.

Žluté a růžové pady:
Neboli “The Consistent Pads”, jde o pady s dlouhou a konsistentní trvanlivostí. Od počátku až téměř dokonce vrací a roztáčí stále stejně, dle nás ideální na dlouhé domácí yoyování.

Modré pady:
Neboli “The Grippy Pads”. Modrým padům trvá déle než se dostanou z počátečního nastavení, pokud máte tedy rádi ostrý response, silné roztáčení a pořádnou jistotu při bindech tak modrá je dobrá právě pro vás.

Natural/Hnědé pady:
Aka “The Marathon Pad”. Tyhle pady vydrží dle výrobce prostě nejdéle a překvapivě se i velmi rychle zajedou a dostanou do optimální polohy míry response, který chcete. Doporučujeme do yoyí, které berete všude sebou a chcete co nejlepší výkon bez údržby a bez potřeby výměny padů.

Zelené pady:
Jsou vyšší než ostatní pady a proto jsou velmi responsivní, hodí se třeba do responsivních yoyí jako One, Arrow či DV888

Další informace

Váha 0.005 kg
Výrobce

Product

Barva

, , , , , ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „YYF pad – úzký (2ks)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte dotaz k tomuto produktu?


 
Mohlo by se Vám líbit...