+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

SLUSNY JUNIOR CUP

Přijď a vyhraj Mystery Box v hodnotě 10.000 Kč !
už 22.3.

SLUSNY Junior Cup

Jde o 6 soutěží ve SLUSNY shopu pravidelně jednou měsíčně v pátek od 15:30. Konkrétní termíny můžete vidět na této stránce v sekci “Termíny soutěží”. Adresa je Budečská 39, Praha 2.

  • Je to akce, při které si můžete v přátelském prostředí vyzkoušet, jak to chodí na soutěžích, načerpat zkušenosti a inspiraci nebo prostě jenom strávit čas s lidmi, co mají stejnou zálibu.
  • Registrace i vstupné je zcela zdarma, nic se neplatí. Jedinou podmínkou soutěže je věk, může ti být maximálně 18 let, ne více.

🗓️ Termíny soutěží 🗓️

  1. Leden – 26.1.
  2. Únor – 23.2.
  3. Březen – 22.3.
  4. Duben – 26.4.
  5.  Květen – 31.5.
  6. Červen – 21.6.

KATEGORIE

Průběžné výsledky

Další SLUSNY Junior Cup

Dní
Hodin
Minut
Sekund
Příští Junior Cup poslední pátek v měsící.

Doplňující informace

Každý soutěžící může v daný den soutěžit pouze v jedné kategorii. Vítěz každé kategorie se při další soutěži vždy musí přihlásit do obtížnější kategorie (Příklad: Josef vyhraje 1. místo v Tricklistu, další měsíc se už musí přihlásit do Trickstylu.)

Výsledky každé kategorie jsou do celkového Junior Cupu hodnoceny následujícím způsobem.

Pokud mají dva soutěžící ve finálním žebříčku stejně bodů, vyšší příčku získává ten, kdo na poslední soutěži získal více bodů. Pokud i tam získali stejný počet bodů, výš bude ten, kdo soutěžil v obtížnější kategorii.

Historicky první Junior Cup vyhrál Ogi Nentchev. Po něm se stala vítězkou momentálně nejlepší česká yoyerka Kateřina Halíková.

EUREuro