+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Video Tutoriály

Video Tutoriály

Kartička s trikama

Tricklist je seznam 10 yoyo triků. Pokud splníte všechny z nich, získáváte od nás dárek společně se slevovým kupónem na vybrané produkty v našem obchodě.

Tricklist je rozdělen do 4 obtížnostních kategorií, proto existují 4 druhy kartiček s odlišnými triky. Čím náročnější Tricklist zvládnete, tím větší výhru získáte (viz. obrázek).

Pokud máte o kartičku zájem a nemáte ji, stačí napsat do poznámky při vytvoření objednávky: “chci Tricklist kartičku”, popřípadě kterou z nich.

Jakmile máte kartičku v ruce, stačí zajít k nám do obchodu a triky nám ukázat. Pokud nemáte možnost stavit se u nás v shopu, pošlete nám natočené triky na email: info@slusny.net

Jak již bylo řečeno, splněním kartičky získáváte slevu na další objednávku a dárek.

Tricklist A – 15% sleva, 10 stringů

Tricklist B – 15% sleva, 10 stringů 2 pady

Tricklist C – 15% sleva, 10 stringů 2 pady

Tricklist D15% sleva, 10 stringů 4 pady

Slevy nelze sčítat dohromady a každý yoyer může použít slevu z každé kategorie pouze jednou (dohromady maximálně 4 slevy).

Jak je popsáno výše, ke každé kategorii je možné získat i stringy a případně pady. 

Stačí se pro ně pouze stavit  k nám do shopu, my Vám dárek předáme.

Pokud se k nám nemůžete dostavit, dárek Vám přihodíme do krabice, až si budete vytvářet objednávku u nás na eshopu. Stačí když při objednávce napíšete do poznámky, že jste splnili Tricklist. Váš email objednávky se musí shodovat s emailem, ze kterého jste posílali videa triků.

DALŠÍ VIDEO TUTORIÁLY:

Více o Tricklistu:

EUREuro