zaklady yoyovani   yoyo udrzba   zacatecnicke triky   1A pokrocili   1A experti   1A slusny   2A loopovani   3A triky   4A offstring   5A freehand   spin top káčování

 

 

WRIST MOUNT DISMOUNT

Wrist Mount opět není úplně samostatným trikem, ale jde o mount, tedy pozici, ze které je možné vycházet do spousty dalších triků. Dostanete se do něj podobně, jako třeba do Double or Nothing, ale druhou otočku (tu kolem pravé ruky) neuděláte přes prst, ale kolem pravého zápěstí. Nyní vám mezi pravou a levou rukou vznikl takový trojúhelník. Pokračujte v pohybu a yoyo otočte kolem levého ukazoáčku tak, že se trefíte do trojúhelníku a zároveň na provázek, který vede od yoya.

Zdenda Hýbl vás taky naučí nejpoužívanější způsob, jak se dostat z Wrist Mountu. Začněte Wrist Mountem, vložte prst mezi dva spodní provázky a přehoďte yoyo na samostatný string, pokračujte pohybem prstu ve stejném směru, avšak tentokrát prstem chyťte oba provázky, ale yoyo směřujte pouze na ten blíže k vám. Pokud se vám Dismount povedl správně, tak po puštění provázků z právé ruky a vzdálenějšího provázku z levé ruky byste měli být v trapéze.

 

DALŠÍ V KATEGORII 1A POKROČILÍ