YYF pad - úzký
YYF pad - úzký YYF pad - úzký YYF pad - úzký YYF pad - úzký YYF pad - úzký YYF pad - úzký YYF pad - úzký

YYF pad - úzký

Silikonové pady jsou nejpouživanější návratový systém v dnešní době. Fungují výborně, yoyo málo brzdí přitom zaručují velmi dobrou návratovost přes bind a vydrží několik měsíců. Velkou výhodou je velmi snadná výměna, starý pad stačí z yoya vyndat a nový nalepit jako nálepku.

Výrobcem YYF padů je firma Yoyofactory

Úzké pady pasují do téměř všech yoyí od Yoyofactory a ostatních výrobců.

Cena je za 1ks

Vlastnosti padů se liší v závislosti na barvě:

Bílé pady:
Jde o standardní YYF pady, které najdete téměř ve všech YoyoFactory yoyích již od rozbalení. Jde zkrátka o universální pady, které se hodí na všechny typy a styly yoyování.

Červené pady:
Jde o soutěžní pady, velum rychle se totiž zajedou a dostanou se take do optimální návratovosti. O to rychleji je pam ale potřeba je vyměnit, jejich životnost nevydrží tak dlouho. Jde zkrátka o závodní pady, během několika minut se "zahřejí" a můžete v klidu na soutěžní freestyle.

Žluté a růžové pady:
Neboli "The Consistent Pads", jde o pady s dlouhou a konsistentní trvanlivostí. Od počátku až téměř dokonce vrací a roztáčí stále stejně, dle nás ideální na dlouhé domácí yoyování.

Modré pady:
Neboli "The Grippy Pads". Modrým padům trvá déle než se dostanou z počátečního nastavení, pokud máte tedy rádi ostrý response, silné roztáčení a pořádnou jistotu při bindech tak modrá je dobrá právě pro vás.

Natural/Hnědé pady:
Aka "The Marathon Pad". Tyhle pady vydrží dle výrobce prostě nejdéle a překvapivě se i velmi rychle zajedou a dostanou do optimální polohy míry response, který chcete. Doporučujeme do yoyí, které berete všude sebou a chcete co nejlepší výkon bez údržby a bez potřeby výměny padů.

Zelené pady:
Jsou vyšší než ostatní pady a proto jsou velmi responsivní, hodí se třeba do responsivních yoyí jako One, Arrow či DV888

Dostupnost: Skladem

20,00 Kč

* Povinná pole

Video produktu
Recenze
Počet zákaznických recenzí (2)
doporučuji
doporučuji modré pady točí se díky nim yoyo déle, a je tišší Recenze od Radek (Odeslané 23.01.2020)
Hnedé pady vydržia DLHO
Hnedé pady sú moje najobľúbenejšie. Prvých pár dní s nimi bolo yoyo trochu responzívne, ale potom fungovali bezchybne. Na mojom YYF Horizon-e my vydržali skoro pol roka a to s ním yoyujem takmer každý deň. Recenze od Jeff (Odeslané 27.07.2018)
Napište vlastní recenzi
Právě píšete recenzi na: YYF pad - úzký
Výrobce

yoyofactory

Tato společnost byla založena v USA v roce 2003 hvězdou světového yoyoingu YoHansem (Hans Van Dan Elzen) a Benem McPhee. Oba přinesli zcela nové technologie, hubstacky, návratové systémy, tvary a designy. Jeden z jejich prvních výtvorů - FAST201 se stal okamžitým best-sellerem a následovali další. Díky tomu se Yoyofactory stala velmi rychle jednou ze světových top yoyo firem. Dnes vyrabí jedny z nejlepších yoyí a není náhodou, že v Yoyofactory Contest teamu jsou mistři světa a yoyo celebrity, jako Gentry Stein, Paul Kerbel, Shu Takada, John Ando, Ann Connoly a v neposlední řadě i Vašek Kroutil, Matouš Tomeš a Michael Malík z ČR.

Doprava a platba