+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Novinky 2021 od YYF!

Nový rok je tu a yoyo svět rozhodně nezahálí. Tedy alespoň co se americké značky Yoyofactory týče. Do shopu nám totiž dorazily nejžhavější novinky, který byly představeny po celým světě teprve před několika dny. Nebudeme chodit okolo horký kaše a jdeme rovnou na to.

WILL

Will je nové bimetalové signature yoyo Akitoshi Tokubuchi. Tento japonský yoyer už má na kontě titul mistra Japonska z roku 2013. Will rozhodně není typické Yoyofactory yoyo, liší jak vzhledem, tak i feelem. Někomu by Will možná mohl připomínat yoya od japonské značky Yoyorecreation.

Akitoshi od svého signature yoya chtěl, aby splňovalo 3 faktory, které jsou pro něj důležité při soutěžení: velká šířka, kontrolovatelnost a výkonnost. Všechny tyto prvky se Yoyofactory podařilo splnit a pokud tak hledáte spolehlivé yoyo na soutěže, Will je perfektní volba pro Vás. Triky Akitoshiho s Willem můžete vidět v následujícím videu.

Edge Infinity

Toto yoyo už jste jistě viděli v akci, jen jste pravděpodobně nevěděli, že se jedná o právě zmiňovaný model. Jak jistě víte, Edge je bimetalové signature yoyo mistra světa Evana Nagao. Toto yoyo vyšlo již v několika edicích a verzích, nyní však Yoyofactory přichází s modelem Infinity, který řadu Edge posouvá zase o něco dál.

Evan Nagao již toto yoyo použil ve svém posledním freestylu na mistrovství světa v Clevelandu, kde vybojoval titul vicemistra světa. Yoyofactory si Edge Infinity schovávalo, aby vychytali všechny drobnosti a chybičky a nyní po 18 měsících si konečně můžete vyzkoušet Edge Infinity v jeho finální podobě klidně i u nás v shopu. Legendární Evanův freestyle s Edgem Infinity můžete vidět v tomto videu:

Mimo nové modely se nám ve SLUSNYm shopu objevily i nové barvy již známých yoyí. Konkrétně jde o novou barvu Loopovacího yoya Loop 720 – v krásně výrazné barvě Rayon Vert. Pokud chcete začít se stylem 2A, Loop 720 je yoyo, které Vám můžem s klidným srdcem doporučit.

V nových barvách do shopu dorazil i Shutter Bimetal. Takzvaný Butter je nyní dostupný v 6 barevných kombinacích.

To je z lednových Yoyofactory novinek vše. Dejte nám do komentářů vědět, jaký yoyo se Vám líbilo nejvíc a pokud chcete být neustále v obraze, co se týče novinek na shopu, sledujte náš Instagram.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EUREuro