+420 778 052 444

Skin the Gerbil

Skin the Gerbil, neboli ohol pískomila, je combo, složené z mnoha tricků, kdy nejčastější chybou je, že se na jeden z těch tricků zapomene. Skin the Gerbil začíná v Trapéze. Pravou rukou naberete provázky zhruba v půlce mezi yoyem a levačkou a yoyo protočíte. Pak uděláte dvojtou trapézu. Z ní se vymotáte do klasické trapézy a následně uděláte protočení mezi rukama, stejné jako u Matrixu. Pak následuje jakási dvojitá trapéza, ale přes pravý ukazováček. Znovu se z ní dostanete vytočením do klasické trapézy.

Posledním krokem je znovu dvojitá trapéza, ale po první otočce se netrefíte na string, ale uděláte ještě jednu otočku. A až po ní se trefíte na string. Yoyo pak vytočíte a vrátíte do ruky. Důležité je yoyo házet přes Breakaway. Při první části se yoyo tolik nebrzdí nebo se nezastaví.

Po tomto otočení by jste měli skončit znovu v Trapéze, ve které ale Matrix jako takový nekončí. Z Trapézy se pak musíte znovu dostat do Double or Nothing, ve kterém trick taky končí. Anebo začíná, můžete ho totiž dělat furt dokola. 

Další triky v kategorii: 1A Pokročilí

EUREuro