+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Zipper

Zipper na první pohled není těžký trick. Trick začnete Sleeperem, poté yoyo dostanete do tzv. Undermountu. To se vám povede tak, že yoyo zhoupnete a když se hýbe směrem k vám, tak prstem trefíte provázek a yoyo se krásně otočí okolo prstu a přistane na provázku. Poté následuje obrácený Undermount, tedy ten samý trick, ale z druhé strany. A také na jiný prst, tentokrát se yoyo otočí okolo prostředníčku.

Teď přichází asi nejtěžší část. Postupně pohybem pravé ruky obkroužíte najednou yoyo a levou ruku. Poté yoyo směrem k sobě o jednu otočku vymotáte. Pak yoyo otočíte ještě jednou, ale v tomto případě už je potřeba včas přiložit pravý ukazováček, aby se yoyo na konci přes něj otočilo. V celé této fázi je důležité, aby se celé tohle vymotání dělo s levou rukou nahoře a pravou dole, tedy přesně tak, jak Robick dělá ve videu.

Jiný způsob by nemusel být na nějaké soutěži uznán za správný, tak bacha na to. Nakonec dáme pravou ruku nahoru a levou dolu a jsme zase v Undermountu a Zipper tak můžeme opakovat donekonečna. 

 

Další triky v kategorii: 1A Pokročilí

EUREuro