+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Velký RESTOCK yoyí od C3yoyodesign

Přes léto nám postupně vymizely zásoby yoyí od několika yoyo výrobců a tak přišel čas udělat pořádnej restock.

Asi nejvíc nám i zákazníkům chyběly yoya od značky C3yoyodesign, se kterou jsme spjatý už několik let. Bubi tuhle značku reprezentoval v Čechách od roku 2013 po dobu šesti let, po odchodu se na něj napojil talentovanej Kuba Velek. Pokud neznáte Kubovo Instagramovou page, rozhodně doporučujeme mu dát follow. Je to momentálně asi nejaktivnější českej yoyer.

Ještě než představíme všechny novinky, mrkněte na následující videjka, ve kterejch oba zmiňovaný yoyeři házej s “cé trojkama”

Cyber Crash & Laevateinn

Cyber Crash pravděpodobně nemusíme představovat. I po několika letech nás C3 stále nepřestává překvapovat, jak užasné barvy Cyber Crashe dokáže vyrobit. Toto yoyo doporučujeme všem, kdo hledají svůj první kovák. Hodí se ale i pro pokročilejší yoyery a rozhodně nezklame ani na contestu.

Co ale pravděpodobně neznáte je yoyo Laevateinn. Jedná se o novinku tohoto léta a vychází především z designu starších yoyí od C3 jako P.wave nebo Accelerator. Je dokonce ještě o něco levnější než Cyber Crash a navíc jeho povrch je beedblastovaný. To znamená, že jeho povrch je velmi hladký a krásně s ním půjde jakýkoliv grind.

Laevateinn je pověrně dost široké yoyo (47mm). To je pro představu skoro stejná šířka jako má Shutter Wide Angle.

Contrail

Jako další tu máme yoyo na 4A – Contrail. Contrail je nové yoyo C3yoyodesign udělané pro jednoho z nejlepších 4A yoyerů, kterého jsme kdy mohli spatřit – legendu jménem Rei Iwakura. Yoyo vychází z předchozího signature yoya Iwakury, což je yoyo Flawless. Je však ještě větší a lehčí, proto se s ním snadněji a rychleji manipuluje na stringu i ve vzduchu.

Speedaholic XX

Jedná se o neresponzivní yoyo s konkávním ložiskem krásně vyhlazeným povrchem. Už z prvního hodu poznáte, že Speedaholic XX není ledajaký plasťák.

Jak u některých plastových yoyí bývá, nejedou uplně tak smooth jako například některé kováky. U Speedaholicu XX je tomu naopak. Jede totiž tak hladce a tiše jako málo které kovové yoyo.

Speedaholic XX má v sobě zabudované i fingerspin huby, takže mimo klasických triků nebude problém dělat i fingerspiny.

Krown St.

A jako poslední zde máme absolutní špičku mezi bimetalovými yoyi. 

Krown St. je pravděpodobně nejvýkonnější yoyo, které C3yoyodesign kdy vyrobilo. Jedná se o 10. signature yoyo vyrobené pro 1A mistra světa Shinya Kido. Roku 2013, kdy se Shinya přidal do C3 týmu, vzniklo právě toto yoyo a každým následujícím rokem se vydala ještě zlepšená verze. Není tedy potřeba zmiňovat, že po takové době zdokonalování budete na tomto yoyu těžko hledat nějakou chybu.

Krown St. je vytvořen především pro “high-speed” yoyování. Ve videu níže můžete vidět, co vše s Krownem St. jde dělat za triky.

To je z novinek od C3 vše, brzy se opět ozveme. Peace 👊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EUREuro