+420 778 052 444 📞 Po-Pá 13:00 - 18:00

Jaké SkillToys máme na shopu?

Asi víte, že tady na SLUSNYm se věnujeme primárně yoyím. Rádi si od něj ale občas dáme pauzu a vezmem do ruky další SkillToys. 

Co to vlastně SkillToy je?

SkillToy je věc, ke které potřebujete SKILL (um, dovednost) a i když se může zdát, že k hraní s nimi potřebujete jen ruce nebo nohy, tak zapojujete i mozek a další schopnosti.

Často okolo následujících SkillToys existují velké komunity a pořádají se nejrůznější soutěže. Pokud byste chtěli jakoukoliv z následujících SkillToys zkusit, přijďte k nám do shopu a my Vás naučíme základy.

  • Kendama – Dřevěná hračka z japonska, jejíž historie sahá až do 16. století. Skládá se z Kenu (tělo) a Tamy (koule), obě části jsou propojeny provázkem. Na začátek nejvíc doporučujeme KROM POP.
  • Pill – podobná kendamě, tvarem se však lehce liší a funguje trochu jinak. Začátky jsou s ní jednodušší. U nás na shopu si můžete vybrat z několika barev TADY.
  • Footbag – možná znáte pod názvem hackysack. Jedná se o míček naplněný buď pískem, kuličkama nebo silikonem a se kterým jde dělat několik stovek variací nožiček. K dispozici máme Footbagy od Yoyofactory.
  • SpinTop – neboli káča. Hračka s dlouholetou tradicí, ve které si ale nyní také pořádají světové soutěže. Česko se může pyšnit nejlepšími SpinTopery a to bratry Konečnými. Prodáváme buď SpinTop s fixním středem, ale i s protáčecím – ElecTrick.

Doporučujeme omrknout naší sekci “Další SkillToys” kde toho najdete mnohem více.

Nebo koukněte na následující video s Robertem, který vše dopodrobna vysvětlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

EUREuro